Červen 2010

Tohleto léto.

26. června 2010 v 10:34 | Nethie |  Pieces of me
summer10
Příjemný vstávání v šest (a to opravdu nemá vyznít ironicky), kdy jsem se vzbudila po včerejšim ještě příjemnějším večeru ve Splavech na otevíračce venkovního baru .. A v zbudila jsem se v přeplácaný místnosti, kde si (z navršených krabic, které se dotýkají až ne tolik vysokého stropu) postupně pěstuju klaustrofobii. Nicméně moje noční cesta k lednici a zpět byla užitečná, vyprahlý krk mě ráno prosil o litr Tomy Natury.
Snídaně na osmou ráno v nově vystavěný pergole, ve který mám optimističtější pohled na budoucí strávené prázdniny, byla nekonečná.. A můj pes mi lízal palce u nohou. Je to zaručenej způsob jak si psy získat. Namočte si palce do vody a poté posypte cukrem. Ten náš to oceňuje, máte sladký nohy a psí přízeň. Co víc si přát. Následný vysávání bazénu ve mě vzbudilo ještě větší chuť tam skočit, ale dneska asi nebudou třicetistupňový vedra.
Miluju vůni šamponu v mých vlasech, začínám být uchylná na to si je stále mýt. A ve městě pak chodím s mokrou hlavou.
Včera se mi ozval člověk, o kterým je tu spoustu řádků a já měla kolikrát chuť ho zamordovat. Ale asi ve mě pořád kousek vězí. Nevím, každopádně to bylo příjemný popsaní, protože nikdy mě nikdo nedostal tolik na kolena. Jakobychom se poslední půlrok už jen míjeli a mě to mrzí, protože jsme si rozuměli. Přemýšlím nad tím kdo se víc změnil. Dalo by se o tom asi polemizovat, nebo by si každý tvrdil svou. Těžko říct. Nevím jestli by na něj působily moje sladký palce. Nevím, jestli vůbec na někoho kromě psů působí sladký palce. Možná cukrování vedekamkoliv, možná taky ně, možná má někde hranici a možná narazíte na člověka s cukrovkou.Kdo ví co léto připraví :)

Nethiová