Červenec 2009

triviální..**

30. července 2009 v 21:50 | Nethie |  Pieces of me
Pod tim navalem myslenek a tech nazoru nevim co napsat, cim zacit nebo tak. rada diskutuju, rada pisu o zavaznejsich tematech a ted si pisu s nekym na koho ybch vubec tohle netipovala, kdo je nehorazne uprimnej, mysli uplne jinak nez bezni pubertaci a dostava me s mymi myslenkami do uzkych,. Je to neuveritelny..

FUNHOUSE**

Nun ist meine Liebe tot

20. července 2009 v 16:46 | Nethinka |  Pieces of me
Ich kann dich heut nicht mehr sehn. Ich muss dir aus Wege gehen. Hab dich verehrt wie ein Idiot. Nun ist meine Liebe tot...:'-(
Dnes po tobě nemůžu toužit,, Musím ti jít z cesty,, myslím si, že jsi idiot.. teď už je má láska mrtvá..

Možná mrtvá, ale stejně bolí,, ten text je strašně krásnej a ta písnička je taky krásná,, za psolední týden se toho vlastně dost stalo. Hledám si náplasti, Kalimka měla pravdu, věděla jaký to je a já nechci myslet an tu bolest tak to tiším, dá se říct, různými způsoby. Jenže bezvýsledně. Napsala jsem toužebnou sms, jak moc bych chtěla aby to bylo jako dřív, vlastně nevím proč se snažím, dokonale jsi mě uzemnil tím co jsi mi napsal.. Ale kurva ty sám nikdy nezvedneš prdel..!! Tobě holky všechno podáváj a tak sis na to zvykl!! Já tě za to tolik nenávidím..ne to kecám, nenávidím tohle, nenávidím moje stavy.. jsem celá k.o. cejtim se nějak křehká, že každým dlaším slovem se rozpadnu..
a kousla mě vosa..!!!
Nethie

Kamarádi ze školky :))

11. července 2009 v 21:11 | Nethienka |  Pieces of me
Tohle stojí za zmínku :D Deset let jsme spolu nemluvili, protože se odstěhoval..:D Tedˇ po deseti letech jsme byli venku. Jaký to je vědět, že když jsme byli malí tak jsme si spolui hráli, každej jsme ted prostě jinej a za deset let, když nad tím přemýšlím, je to nehorázně dlouhá doba.. A tak mi před brankou vlepil pusu, no vlepil..Vlastně ano, vlepil. Sedim si tu zabalená v dece mám chut nekam vypadnout, naši nejsou doma..Aaa..

Hledá se žena

3. července 2009 v 12:51 | Nethinka |  Pieces of me

Proplouvám prázdninama jako zkažený filé.Jako pořádně mokrý nacucaný filé. Neboť jsme s Veru dostaly úžasně chytré nápady, osvítila nas matička Rebelka a tak jsme stály pod mostem a čekaly až nás ohodíí projíždějící auta vodou z nechutně velký kaluže, která se tamm tvoří pokud jen malinko zaprší. Těšim se na slečnu Bosorkovatou, aby se neztratila na tom našem obrovském nádraží. A miluju ironii.

Náš třídní sraz byl narposto bez chyb :) Vypadá to slibně, slibně, slibně :))

Musím plánovat plány..Totiž Prahu Prahu a nic než Prahu..ahlavou mi cloumá jen betonová zabetonovaná betoňácká zahrada. Ian McEvan to měl hlavně zajímavé :)