Prosinec 2008

Happy B-DAY

10. prosince 2008 v 9:50 | NetH
Včerejší datum miluju protože je to nejhezčí datum na světě 9.12... Jsem ráda za to jaký to teď je kdo se semnou usmířil komu na mě záleží, kdo mě má rád a kdo miluje:) a koho mám ráda, miluju a záleží mi na něm a s kým jsem se usmířila..:) "milovat" takhle se to tedka má brát..:)
Plus včera jsme si už dala nohu za HLAVU, upozorňuju vás moji akademici:D že jako je to pecka, pač jsme to včera zkoušela celej večer.
Taky jsem včera viděla jeden krásnej film Strom snů (anglicky: The War) Hraje tam malej Eliah Wood a má to nádherný příběh.
Můj život se rozvíjí celkem pěkně a jsme za to ráda, mám lidi o který se můžu opřít, bráchu kterej mi dovolí dát si občas ráno polštářovou bitku:D ještě nemůžu někmu říct že ho miluju protože se to teprve rozvíjí, ale myslím že když člověk něco chce musí přetrpět kvůli tomu i něco horšího a pak ho čeká to hezký, pro který třeba i trpěl. Tohle je základ uspořádat si to v hlavě. Stát u zrcadla a vidět zase o jeden rok staršího člověka a hledat tam tu změnu. Pokud se člověk má v patnácti nějak změnit, udělat za něčím tlustou čáru přesto neškrtat to co se stalo předtím. Měl by se podívat do svého myšlení a zamyslet se nad tím čím se pro něj další dny změní. nebo taky nemusí měnit vůbec nic.
Každý narozeniny jsem čekala že příjde nějakej zlom, že půjdu do školy a najednou se něco zmení, chování lidí pohled na věc, ale nic z toho nepřišlo. Teď mám pocit že se najednou všechno začlo stmelovat a hledat svoje základy, už se neptám proč.. Teď už se cítím větší a rozumější. Nemusíme tak vypadat ale duševně se tak cítit abychom si věřili, že něco dokážem a jít za svým cílem i přes ty všechny útrapy, abychom pak měli stejně větší radost že jsme pro to něco dělali a nejenom čekali až nám to spadně do klína. protože kdybych chtěla jablko na špičce stromu, musela bych si optařit žebřík po kterém vylézt nahoru a dostat tak krásné červené jablko. Ale stát a čekat až mi spadne do rukou, oklované od ptáků a napůl shnilé. Do toho yb určitě nikdo z nás nezakousl. Proto člověk musí projevit usilí o něco bojovat.